Veri Kurtarma (Data Recovery)
Format atılan harddisk’in, Okunamayan veriler, Silinmiş partition, Silinmiş dosyalar, Bozulmuş her türlü dosyalarınızı, Usb memory, Digital kamera, Android telefon, Flash bellek vb cihazlarınızın memory kartlarından silinmiş bölümlerin  profesyonel veri kurtarma yöntemiyle , Logic hatalı diskleriniz ve benzeri medyanızdan, hdd kurtarma, Seagate veri kurtarma, Ssd disk kurtarma, Raid veri kurtarma, Outlook veri kurtarma gibi veri kurtarma işlemlerinde firmamız profesyonel çalışmalar yapmaktadır.

Veri kurtarma nasıl yapılır ? Tarafımıza  getirilen disklerdeki yüksek başarımız sebebiyle , Harddisk tamiri konusunda herhangi bir yardıma ihtiyacınız mı var ?
http://yeni.harddiskkurtarma.com.tr

veri kurtarma işleminde zarar vermeden bütün ayrıntıların özenle yürütülmesi ve sabit disklerin açılmasını gerektiren durumlarda öncelikle maliyet ve süreç bilgisini vermeden, veri kurtarma işlemlerine başlamıyoruz. Disk laboratuvar (cleanroom) kullanılarak harddisk kurtarma işlerinizi %100 güvenilir bir şekilde  yapıyoruz.


veri kurtarma servisi sizlerin ziyaretine açıktır. verilerinizin sizler için öneminin bilincindeyiz.

Veri kurtarma Merkezi olarak son yenilikleri ve gelişmeleri sürekli takip eden firmamızın diskdoktoru veri kurtarma mühendisleri ile sizlere  her zaman yardımcı olmaya hazırdır. Sahip olduğumuz teknoloji, tecrübe ve bilgi birikimi ile hafıza sdkart gibi en küçük data depolama ortamından RAID/NAS gibi yüksek kapasiteli data ambarlarına kadar her türlü kapasite, ortam, dosya sistemi ve işletim sistemine doğrudan müdahale ediyoruz.

%100 başarı yüzdesi , ücretsiz analiz ve yüksek hızda hizmet prensiplerimiz sayesinde harddisk kurtarma aşamalarında bizleri 7/24 bilgi alabilmeniz mümkündür.

veri kurtarma konusunda bizler, Türkiye'nin en fazla iş yapabilen ve en iyi fiyat verebilen firmasıyız.

Bu sektörde hizmet veren birçok şirket, veri kurtarmayı ek iş olarak yaptığı bilinmektedir. Harddisk kurtarma hizmeti verdiğini ileri süren firmaların gerçek faaliyet alanı, daha çok bilişim alanında farklı işlerdir. Firmamız, bu alandaki yatırımları ile Türkiye'deki tek profesyonel veri kurtarma laboratuvarı olarak faaliyet göstermektedir.

Harddisk kurtarma profesyonellik gerektiren ve asla hata istemeyen önemli bir hizmettir. Bu konuda yeterli bilgisi olmayan sıradan tamir servisleri verilerinizin güvenliğini ve gizliliğini sağlayamayabilir.Yapacakları yanlış ve bilinçsiz denemelerle datalarınızı tekrar kurtarılamaz hale getirebilirler.

Fujitsu, Western Digital, IBM, Maxtor, Quantum, Toshiba, Seagate, Samsung, Hitachi ve artık üretilmeyen tüm harddisk modellerinden veri kurtarma hizmeti veren firmamız, bu işten elde ettiği kazancın önemli bir kısmını AR-GE ve yeni teknolojilerin takip edilmesine yatırmaktadır. Böylelikle sürekli olarak gelişen harddisk ve diğer kayıt ortamlarının yakından takip edilmesi mümkün olmaktadır.

Verileriniz gizlilik, ivedilik ve iş sürekliliği açısından önem taşıyorsa, bu işi yaklaşık 15 yıldan fazla bir sürede başarılı bir şekilde yürüten firmamıza güvenebilirsiniz.


http://diskdoktoru.com/hizmetler/veri-kurtarma.html