Telefon ve Tablet Veri Kurtarma

Hiç 
aniden telefonunuzda dosya kaybetme sorunu ile karşılaştınız mı? 

Örneğin rehber ve mesajlarınızı kaybetmiş olduğunuzda veya değerli fotoğraflarınız,videolarınız gibi ..

Bu konuda  Android veri kurtarma ve ios veri kurtarma işlemi için 7/24 sizlerin yanındayız. Akıllı telefonlarınızdaki sadece fotoğrafları ve videoları değil, aynı zamanda SMS metin mesajları ve kişileri Android telefonunuzdan veya iphone cihazınızdan hatta tabletinizden geri getirebiliyoruz. Bu sorunlardan kurtulmak için yetersiz bilgiye sahip sıradan telefon servislerine cihazlarınızı bırakmayınız. Ayrıca kişisel verilerinizi yanlış ellere geçmesini ve verilerinizi riske atmamanızı şiddetle öneriyoruz. Böyle zamanlarda tarafımıza gönderilen veya teslim edilen tüm akıllı telefon veya tabletlerin öncelikle ücretsiz olarak analizleri yapılmaktadır.

Eğer verilerinizi  kurtarmanın hiçbir yolu yoksa bu konuda sebepleri ile birlikte rapor sonuçları en fazla 24 saat içerisinde sizlere ulaştırılır. Android verileriniz kaybolduğu takdirde şunları yapabilirsiniz.

Android cihaz yedeklemelerinizi kontrol edin ör google drive vs gibi..

iPhone 4-5-6-7 gibi cihazlarda ise i-cloud veya itunes üzerinden alınan yedek veya image dosyalarınızı kontrol edin !..

iPhone 5,5s,  iPhone 4,4s,iPhone 6 ve iPhone 7 arasındaki Dosya Aktarma İşlemi ve Veri kurtarma işlemi farklılıklar gösterebilir. İletişim bilgileri, videolar, fotoğraflar, SMS ve müzikler iki iPhone arasındaki tüm transfer verileri geri gelmeyebilir.  Bilgisayarınızdaki gibi format atılmış ise bu durumu daha da zorlaştırabilir.

Elimizde bu konuda kurtarma koşullarında gerekli tüm elektronik ekipman ve yazılımlar mevcuttur.


Fiziki zarar görmüş veya silinmiş dosyalarınız için sadece 24 saatte ücretsiz, hızlı ve güvenilir analiz yapılmaktadır. Bize verdiğiniz onaydan sonra işlemler en kısa sürede sağlıklı bir ortama aktarılarak size teslim edilir.