Harddisk kurtarma

Harddisk Kurtarma Nasıl Yapılır ? Harddisk tarafımıza ulaştığı zaman veri kurtarma için ilk etapta yüksek bir hassasiyet ve özel ekipmanlar kullanarak 24 saat içerisinde analiz yapılmaktadır . Amacımız harddiskten data kurtarmak üzerinde mevcut hasarlar ve problemlerin tespit edilmesidir. Böyle problemler zaman zaman harddisk içerisinde sorunlu servis yazılımlardan (Fw) ve harddisk ekipmanlarının bozulmasından kaynaklanabilir. Harddisk veri kurtarma öncelikle mevcut disk üzerinde fiziksel sorunlar var ise kendi serilerinde ve modelinde ikiz gibi benzerinden sağlam materyallerin aktarılması gerektiğinden ( donör disk ) kurtarılması kendi fiyatından daha maliyetli olmaktadır bu donör diskler tarafımızca temin edilmektedir. Harddisk plaklarında önemli boyutlarda tahribat bulunmadığı sürece verilerin büyük bir kısmını kurtarabilmek mümkün olabilmektedir.  Kurtarılan veriler sağlam bir ortama aktarılır. Harddisk kurtarma için geliştirilmiş bir çok ekipman ve özel programlar kullanarak işlerimizi daha güvenli ve hızlı olabilmesi için bir çok ülkelerinden teknolojik yenilikleri harddisk kurtarma laboratuvarımızda gizlilik ve güvenlik amaçlı olarak kullanmaktayız. 

Harddisk Sorunları ile Karşılaşmamak İçin Ne Yapmalıyız ? Harddisk tamiri yapılamayan ancak içerisinden büyük maliyetlerle data kurtardığımız depolama birimidir.İçerisinde önemli verilerin bulunduğu Harddiskleri düzenli olarak yedeklemelisiniz.

Harddisk Arızalandığı Zaman Ne Yapmalıyız ? Harddisk arızalandığı zaman  problemli Harddisk' i o haldeyken kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Harddisk kurtarma profesyonellik gerektiren ve hata kabul etmeyen önemli bir hizmettir. Bu konuda yeterli bilgi sahibi olmayan sıradan tamir servisleri datalarınızın güvenliğini ve gizliliğini sağlayamaz  yapacakları yanlış ve bilinçsiz denemelerle verilerinizi kurtarılamaz hale getirebilirler.

                                    
              

Firmamız harddisk veri kurtarma alanında var olan en yeni teknolojileri dünyanın birçok ülkesinden getirerek bu alanda oldukça büyük yatırımlar yapmıştır. Hemen hemen her harddisk modeli için üretici firmalardan disk kartları, okuyucu kafa, motor ve elektronik devre ekipmanları ithal eden firmamız uygulama alanında da bu ekipmanları profesyonel bir başarıyla kullanıyor.