SIKÇA SORULAN SORULAR

Veri kurtarma ücretlendirme harddisk'in arızasına veya problemlerin detaylarına göre değişebilmektedir. Analiz sonrasında tarafınızdan gelecek onay doğrultusunda verileriniz kurtarılmaktadır. istenilen tüm detaylar sizlere e-posta veya telefon yoluyla, Süreç, maliyet bilgisi, ve kurtarılabilinen dosya ve klasörlerin bilgileri doğrudan iletilir söz konusu işlemler sizin onayınız olmadan ilerlemez onayınız durumunda kurtarılan verilerin tercih ettiğin bir ortama transfer edilmesiyle tamamlanır.

Maksimum 24 Saatte ücretsiz olarak,
önce laboratuvar (Clean Room) ortamında en güvenli ve en hızlı şekilde ücretsiz analiz yapıp veri kurtarma hakkında tüm detaylı bilgileri sizlere sunulmaktadır.

Kesinlikle alınmaz ancak disk daha evvel farklı bir veri kurtarma firmasında açılmış ise ( öncesinde belirtmek koşulu ile ) sadece donör disk bedeli alınabilir.

Veri kurtarma işlemleri uzmanlarımız tarafından tamamlandığında sizleri telefonla arayarak ya da e-posta yoluyla bilgilendiriyoruz. Eğer harddiskinizin sizlere ulaşımını kargo ile isterseniz, verilerinizin bulunduğu listeyi sizinle paylaşıp kontrol etmenizi sağlıyoruz.

Sonrasında verilerinizi en güvenli ve en hızlı şekilde sizlere ulaştırıyoruz.