Veri Kurtarma (Data Recovery)
Format atılan harddisk’in, Okunamayan veriler, Silinmiş partition, Silinmiş dosyalar, Bozulmuş her türlü dosyalarınızı, Usb memory, Digital kamera, Android telefon, Flash bellek vb cihazlarınızın memory kartlarından silinmiş bölümlerin  profesyonel veri kurtarma yöntemiyle , Logic hatalı diskleriniz ve benzeri medyanızdan, hdd kurtarma, Seagate veri kurtarma, Ssd disk kurtarma, Raid veri kurtarma, Outlook veri kurtarma gibi veri kurtarma işlemlerinde firmamız profesyonel çalışmalar yapmaktadır.

Veri kurtarma nasıl yapılır ? Tarafımıza  getirilen disklerdeki yüksek başarımız sebebiyle , Harddisk tamiri konusunda herhangi bir yardıma ihtiyacınız mı var ?
http://yeni.harddiskkurtarma.com.tr

veri kurtarma işleminde hiçbir hasar vermeden bütün ayrıntıların özenle yürütülmesi ve sabit disklerin açılmasını gerektiren durumlarda öncelikle maliyet ve süreç bilgisini vermeden, data kurtarma işlemlerine başlamıyoruz. Disk laboratuvar (cleanroom) kullanılarak harddisk kurtarma işlerinizi %100 güvenilir bir şekilde  yapıyoruz.


Veri kurtarma servisi daima sizler için açıktır. Disk ve bilgileriniz bizler için çok önemlidir.

Veri kurtarma Merkezi olarak  son yenilikleri ve gelişmeleri sürekli kontrol altında tutan firmamızın diskdoktoru data kurtarma mühendisleri ile sizlere her ne olursa olsun her zaman yardımcı olmaya hazırdır. Sahip olduğumuz teknoloji, tecrübe ve bilgi birikimi ile hafıza kartı , sdkart gibi en küçük data depolama ortamından RAID/NAS gibi yüksek kapasiteli ve önemli data ambarlarına kadar her türlü kapasite, ortam, dosya sistemi ve işletim sistemine doğrudan müdahale ediyoruz.

%100 başarı yüzdesi , ücretsiz yapılan analizler ve yüksek hızda hizmet prensiplerimiz sayesinde harddisk kurtarma aşamalarında bizlerden 7/24 bilgi alabilmeniz mümkündür.

veri kurtarma konusunda çalışanlarımız olarak , Türkiye'nin en fazla iş yapabilen ve en iyi fiyat verebilen firmasıyız. Bu sayede geleceğe her daim güvenle bakıyoruz. Misyonumuz da bu şekilde müşterilerimiz için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Bu alanda hizmet veren sayısız şirket bulunmaktadır. Ve veri kurtarmayı ek iş olarak yaptığı bilinmektedir. Harddisk kurtarma hizmeti verdiğini ileri süren firmaların gerçek faaliyet alanı, daha çok bilişim alanında farklı işlerdir. Firmamız, bu sektördeki yatırımları ile Türkiye'deki tek profesyonel data kurtarma laboratuvarı olarak faaliyet göstermektedir.

Harddisk kurtarma profesyonellik ve deneyim gerektiren bu işte tecrübe sahibi olması gereken ve asla hata istemeyen önemli bir hizmettir. Bu konuda yeterli bilgisi,deneyim ve tecrübesi olmayan sıradan tamir servisleri datalarınızın güvenliğini ve gizliliğini sağlayamayabilir.Yapacakları yanlış ve bilinçsiz denemelerle datalarınızı tekrar kurtarılamaz hale getirebilirler.

Fujitsu, Western Digital, Quantum, Toshiba, Seagate, Samsung, Hitachi vb. disklerin ve  artık üretimi durmuş olan tüm harddisk modellerinden veri kurtarma hizmetini veren firmamız, bu işten elde edilen kazancının önemli bir kısmını AR-GE ve yeni teknolojilerin takip edilmesine yatırmaktadır. Böylelikle sürekli olarak gelişen harddisklerin ve diğer kayıt ortamlarının yakından takip edilmesi mümkün olmaktadır.

Verileriniz gizlilik, ivedilik ve iş sürekliliği açısından maddi manevi büyük bir önem taşıyorsa, bizler  bu işi yaklaşık 15 yıldan fazla bir sürede başarılı bir şekilde yürütüyoruz bizlere ve firmamıza güvenebilirsiniz.
http://diskdoktoru.com/hizmetler/veri-kurtarma.html