Türkiye'nin en Profesyonel veri kurtarma firmasıyız.
1996 yılında kurulan NSX Technology Ltd Şti ( Disk Doktoru ) , bilişim sektöründe Data Recovery (Veri Kurtarma) konusunda dünyaca ünlü Stellar, Ontrack, Maxtor, Seagate gibi firmaların Türkiye partnerliğini yürütüyor.

Firmanın amacı , kurumların ve kişilerin arıza sonucunda oluşan veri kayıplarını en hızlı ve en güvenilir şekilde geriye getirebilmektir.

NSX Technology Ltd. Şti.  veri kurtarma alanında var olan en yeni teknolojileri dünyanın birçok ülkesinden getirerek bu alanda oldukça büyük yaptırımlar yapmıştır. Hemen hemen bütün harddisk modelleri için üretici firmalardan disk kartları (Pcb), okuyucu kafa (Head), motor ve elektronik devre ekipmanları ithal eden firma uygulama alanında da bu ekipmanları profesyonel bir başarıyla kullanıyor.

Harddisk kurtarma profesyonellik gerektiren ve kesinlikle hata kabul etmeyen önemli bir hizmettir. Bu konuda yeterli bilgisi olmayan sıradan tamir servisleri verilerinizin güvenliğini ve gizliliğini sağlayamayabilir.Yapacakları yanlış ve bilinçsiz denemelerle verilerinizi tekrar kurtarılamaz duruma getirebilirler.

NSX Technology, datalarınızın  sizler için olan öneminin bilincindedir. Cleanroom teknolojisini eğitimli ve tecrübeli bir ekiple birleştirerek hızlı ve profesyonel çözümler sunuyoruz.

20 yılı aşkın bir süredir veri kurtarma alanında hizmet veren NSX Technology Ltd. Şti. Türkiye'nin en güvenilir ve en çok tercih edilen firması haline gelmiştir.